Ne Gerek Var ki?

Artık kişiler veya kurumlar pazarlama stratejilerini bu koşullara göre belirlemek ve tanıtım mecralarını en etkili şekilde kullanabilmek becerisine sahip olmalıdırlar.

Kurumsal Sosyal Medya da, Kurumsal Şirketlerin veya bu doğrultuda şirket politikalarını geliştirenlerin başvurduğu en önemli silahtır. Müşteriler veya müşteri adayları ile etkileşime geçmenin önemini kavramış şirketler başarıyı kolayca yakalayabilmektedirler.

Dijital Medya Hizmetlerimiz

Yılların verdiği tecrübe, profesyonel iş anlayışımız ve sizin hayalinizi yansıtacak yaratıcı kadromuzla hizmetinizdeyiz. Aşağıda dijital medya danışmanlığı konusunda verdiğimiz hizmetleri görebilirsiniz.

Sosyal Medya

Etkili İletişim:
Şirketler, müşterileri veya müşteri adayları ile kolaylıkla bütün yenilik, haber ve duyurularını paylaşabilmektedirler. Bu konuda en başarılı şirketler sektöre göre en çok beğeni ve takipçiyi toplayan şirketlerdir.

Marka Değerini Artırma:
Kurumsal bir görünüm ve marka iletişimi açısından şirketin en geniş kitleye ulaşabilmesini sağlamakta; marka bilinirliği ve itibar yönetimi gibi faktörleri olumlu yönde desteklemektedir.

Olumlu Geri Dönüşler:
Sosyal medyanın profesyonel bir şekilde kullanımı şirketler ile irtibata geçişi kolaylaştırdığı için müşteri memnuniyetini artırmakta; aynı zamanda da web sitesine yönlendirme sağlamaktadır.

SEO’ya Katkı:
Yapılan araştırmalara göre facebook, twitter vb. paylaşılan linklerin web siteleri açısından Google sıralamasını olumlu yönde etkilediği saptanmıştır.

İnternet Reklamcılığı

Mesala güzel bir web siteniz var. Google optimizasyonu gayet iyi ama yine de eksik kalan bir şeyler var diyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçin. Eksikleri bulalım, doğru veriler karşılığında web siteniz için gerekli reklamları oluşturalım. Mest bünyesinde bulunan müşterilerilerimizde 201 tarihi ile toplam 500’ü aşkın internet reklamcılığı danışmanlığını yaptığımız müşterimiz mevcuttur.Ürün ve hizmet kapsamınızın uluslararası olduğunu düşünerek tüm dünya ülkelerinde gerek Google reklamları, gerekse yerel arama motorları ile reklamlarınızı en doğru bir şekilde yönlendirelim. Bir çok müşterimizin reklam kampanyalarını dünyada yerel hit alan konusu ile ilgili portal kayıtlarını oluşturalım. Bu kadar hedef odaklı internet reklamcılığı ağını oluşturan Mestreklamlarınızın başlangıcından bitiş sürecine kadarda takipcisi olacaktır.İnternet reklamcılığı hizmetimizden sadece kurumsal şirketler yararlanabilir.

İnternet reklamcılığı konusunda verdiğimiz hizmetler şöyledir,

  • – Profesyonel Google Adwords Danışmanlığı,
  • – Tüm dünyada yerel arama motorlarını bulmak,
  • – İş kolunuz ile ilgili yerel portalları bulmak,
  • – Bu portallardaki üyeliklerinizi gerçekleştirmek,
  • – Dünyaca ünlü ticaret sitelerine kayıtlarınızı yapmak.
Google Adwords

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO-Search Engine Optimization) internet sitelerinin içerikleri ile ilgili Arama Motorlarında yapılan aramalar sonucunda siteye ziyaretçi akışını sağlayan ve web sayfalarının arama motorlarının üst sıralarında görüntülenmesini sağlayan uygulamalar bütünüdür.

İnternet sitelerinde yapılan değişiklikler ve güncellemeler sonucu, Arama Motorlarında içeriğe uygun olarak, sıralamalarda önceliğe sahip olmak için kullanılır. Arama Motorları, Web sitelerinin bulunabilir olmasına ve bu siteleri internet kullanıcısıyla buluşturulmasına katkıda bulunur.

Tüm dünyadan elde edilen verilere göre en çok tıklanan sayfalar arama motorlarıdır. Arama motorlarının başında Google, Yahoo ve Bing gelmektedir. Genel olarak bakıldığında tüm büyük arama motorları aynı mantık üzerinden çalışmaktadır.

E-Bülten (Toplu Mail)

Elektronik posta günümüzde en fazla kullanılan iletişim araçları arasında yerini almıştır. Herkesin bireysel veya kurumsal olarak kullandığı en az bir adet e-posta hesabı vardır. E-mail, hedef kitlesine çok hızlı ve ucuz bir yolla ulaşmak isteyen markalar için doğru kullanıldığında rakipsiz pazarlama çözümlerinin başında gelir. Tabi ki bütün pazarlama metotlarında olduğu gibi bu yöntemi doğru ve verimli kullanmak bazı kurallara uyulmasını gerektirmektedir.

E-mail Marketing Nedir?
Genel olarak iletilmek istenen konunun hedef kitleye doğrudan e-posta vasıtasıyla gönderilmesi şeklinde özetlenebilir. E-mail marketingin şirketler açısından en büyük avantajı maliyetinin çok düşük olmasıdır. Diğer reklam çalışmaları ile kıyaslandığında e-mail marketingin maliyeti yok denecek kadar azdır.

E-mail marketingin bir diğer avantajı da kampanya geri dönüşlerinin etkin bir şekilde raporlanabilmesidir. Bir e-mail marketing uygulamasında, e-postaların kaçının kullanıcılara başarılı bir şekilde ulaştığı, kaç tanesinin e-posta kullanıcıları tarafından görüntülendiği, kaç kullanıcının linkleri açtığı vb. bir çok detaylı bilgi raporlanabilir.

Danışmanlık Talep Formu

Tecrübemiz ve profesyonel iş anlayışımızla perçinlenecek danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişme geçiniz.

* ile işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur.

Web Tasarım Talebi
Lütfen talep ettiğiniz danışmanlık ile ilgili bilgileri detaylıca yazınız.