Web Sitesi mi?

Gelişen yeni teknolojiler firmaların arayışlarını ve pazarlarını çok etkilemektedir. Artık Ticaret ve müşteri pazarı tamamen internet odaklı olma yolunda ilerlemektedir. Bu pazarın en büyük tezgahlarından biri olan Web Tasarım sayesinde sizlerde müşterilerinize ulaşabilirsiniz web tasarımın en önemli pazarlama aracı olduğu artık günümüzde kabul edilmiştir.

Profesyonel web tasarım sayesinde müşterileriniz firmanızı daha iyi tanır ve sizler hakkında detaylı bilgiye sahip olurlar. Piyasada prestij sahibi olmanın ve kendinizi daha iyi yansıtmanın en kolay ve pratik yoludur internet sitesi.

Dinle
Hayal Et
Tasarla
Tamamla

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Web tasarımı konusunda yılların verdiği tecrübe, profesyonel iş anlayışımız ve sizin hayalinizi yansıtacak yaratıcı kadromuzla hizmetinizdeyiz. Aşağıda web tasarımı konusunda verdiğimiz hizmetleri görebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım

Kuruluşunuzu her yönüyle ve kurumsal kimliğinizle yansıtan bir web tasarım türüdür. Kurumsal web tasarım sizin firmanızı ; firma değerlerinizi koruyarak yansıtan ve piyasada bilinirliğinize imajınıza zarar vermeden sunan bir reklam yoludur.

kurumsal sitelerde reklam , tanıtım, satış veya hizmetden çok firmanızı anlatan firmanızın çalışma prensiplerini , çalıştığı alanları ve çalıştığı bölgeleri sunan içerikler bulunur. Bu tür içerikler sayesinde siteye giren sizin misyon , vizyon gibi değerlerinizi öğrenir firmanızın sektörde ki saygınlığını , konumunu ve değerini bilir.

kurumsal siteler günümüzde daha değer taşıyan ve daha ön planda tutulan sitelerdir bunların en büyük özellikleri google tarafından seviliyor olması ve firmanızı google yukarlara taşımasıdır.

Mikro Web Tasarım

Mikro web siteleri maximum 3 veya 4 sayfa olan daha çok tek ürün tanıtma yada tek hizmet tanıtma amaçlı olan sitelerdir.

Bu tür siteler günümüzde daha çok satış yada sipariş amaçlı , fuar tanıtım amaçlı veya tek bir bölge hakkında bilgi verme amaçlı yapılan sitelerdir. en büyük özellikleri html olmalarıdır ve google tarafından çok hızla index almaktadırlar.

Mest olarak biz mikro web tasarım konusunda uzman ekibimizle en hızlı hizmeti sizlere sunmaktayız. mikro web siteleri en fazla 5 iş gününde tamamlanır ve hızlıca google’da index alarak anlatmak yada vurgulamak istediğiniz ürünü piyasaya hızla sunar.

Buda sizi ve ürününüzü olabildiğince üst düzeylere taşır.

E-Ticaret Sitesi

Çeşitli şirketler tarafından çok büyük bütçelerle satışa sunulan, müşterilerin ve sistemi kullanan kişilerin ihtiyacını karşılamayan E-ticaret sistemlerinden çok daha üstün özelliklere sahip Mest Akıllı E-ticaret Sistemi ile online mağazanızı çok kısa bir sürede yayına açabilir, ürünlerinizi kolayca satışa sunabilirsiniz.

Mest Akıllı E-ticaret Sistemimiz ile sınırsız sayıda ürün / kategori ekleyebilir, bu kategori ve ürünleri dilediğiniz gibi ilişkilendirerek yönetebilirsiniz. Bir E-Ticaret Sisteminde olması gereken tüm özellikleri bünyesinde toplayan Mest Akıllı E-ticaret Sistemi’ni hiçbir özellik veya süre kısıtlaması getirmeden hizmetinize sunuyoruz.

Responsive Tasarım

Günümüzde akıllı telefon kullanımlarının yaygınlaşması, mini laptoplar ve tabletlerin yaygınlaşmasıyla birlikte web tasarım trendleri de değişim göstermiştir. Hazırladığımız web siteleri her cihazda okunabilir, tasarım bozulmaksızın düzgün görüntülenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca var olan mobil uyumsuz web siteleriniz de düzenlenerek responsive hale getirilmektedir.

Bakım Hizmetleri

Web Tasarımı Bakımı ve Güncellenmesi

Web tasarımı projelerinin dinamik olarak oluşturulması maalesef tüm gereksinimlerini ortadan kaldırmıyor. Günümüzün teknolojinin imkanları bir projenin % 100 dinamik olarak oluşturulmasına son derece yeterli geliyor. Anasayfa bannerlarının değiştirilmesi, ürün kategori açılımı, ürün eklentisi, eklenen linkin veya metnin SEO kriterleri, haberler veya buna benzer kullanıcıya sunulmak istenilen bilgiler son derece kolay bir şekilde adminden güncelleştirilebiliyor.

Veri güncellemesi

Bakım anlaşması ile artık güncellemeleriniz Mest tarafından gerçekleştirilebilir. Tamamen SEO ya uygun, editör kontrolünde, görselleriniz grafiker arkadaşlarımızın tarafından web projesine uyumlu hale getirilmiş olarak güncelleme işlemleriniz gerçekleştirilir.

Aynı zamanda sosyal medya sayfalarınızın takibi, güncel tutulması, gerekli raporların tarafınıza sunulması en iyi şekilde ve istediğiniz zaman aralıkları ile gerçekleştirilir. Aynı zamanda web projenizin sayaflarının teknik anlamda geliştirilmesi, web projesine eklenebilecek statik sayfalar, veya projenizin oluşum aşamasında unutulmuş veya ihtiyaç duyulmamış ama daha sonra eklenmesi gereken modüller için projenizi garanti altına alabilirsiniz. Ekstra bir yazılım modülü gerekmediği süre içerisinde yazılımın geliştirilmesindeki tüm temel eklentiler bakım hizmeti kapsamındadır. Ayrıca teknolojik gelişmeler doğrultusunda web projenizin sürekli geliştirilmesi sözleşme dahilinde garanti altındadır.

Web tasarımı projenize eklenebilcek yeni bir modül sözleşme kapsamında değildir. Örnek olarak bir takvim modülü eklentisi ekstra fiyatlandırılır. Veya web projeniz de bulunmayan bir üyelik modülüne ihtiyaç duymanız durumda ekstra bir maliyet gereksinimi oluşur.

Web Tasarım Talep Formu

Tecrübemiz ve profesyonel iş anlayışımızla perçinlenecek web sitesi tasarımlarına sahip olmak için hemen bizimle iletişme geçiniz.

* ile işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur.

Web Tasarım Talebi
Lütfen talep ettiğiniz tasarım ile ilgili bilgileri detaylıca yazınız.